Zverejnenie príspevku / stránky na vybrali.sme.sk Tlač / PDF príspevku / stránky

14.8.14
1
Konečne, priatelia, po rokoch mnohých mojich poslaneckých pravidelných písomných žiadostí na MÚ Rača o zriadenie BANKOMATu na Rendezi, sa im úspešne podarilo, po ich sústavných aktivitách presvedčiť tentoraz POŠTOVÚ BANKU a tá už 29.8.2014 zabudovala svoj bankomat na budove RUBIKONU, vedľa potravín SAMOŠKA (polohovo v strede Rendezu).

Verte, vážení obyvatelia, že tu, pri vybavovaní tejto tak vami žiadanej bankovej služby na Rendezi, nefungujú žiadne zázračné riešenia niektorých „patentárov na rozum“, ktorí by tento problém dokázali vybaviť bleskovo, takzvane jediným telefonátom, lebo ja som bol v stálom kontakte s MÚ Rača pri riešení tejto záležitosti od samého začiatku až po zdarný výsledný koniec a viem, koľko úsilia a energie sa muselo vynaložiť, aby táto banková služba napokon mohla konečne slúžiť obyvateľom Rendezu. Napriek dostatočne výpovedným zaslaným informáciám zo strany MÚ Rača rôznym bankovým domom o počte obyvateľov časti Rendez (Východné) MČ Rača cca 5150, plus existencie koncentrácie ľudí v Policajnej akadémii, jej internátu na Sklabinskej, internátu Právnickej fakulty na Dopravnej ulici, podnikateľským subjektom na Rendezi, pracovníkov ŽSR a s prehľadom navrhovaných miest na umiestnenie bankomatu + ich fotodokumentácia, ich odpoveď bola vždy nepochopiteľne zamietavá, negatívna (navrhované miesta boli: Šajby – Lekáreň Melisa, budova Vojenskej posádky, bývalé potraviny Rendez, Dom služieb – Pošta, internát Právnickej fakulty).

Verím, že po dobrých ekonomických skúsenostiach s Bankomatom POŠTOVEJ BANKY sa podarí presvedčiť aj ďalšie bankové domy a zrealizuje sa postupne môj zámer umiestniť ďalšie bankomaty na budove bývalých potravín Rendez a žiaduco aj v sídlisku Šajby na už uvedených miestach vhodných budov.

Záverom už len prianie, aby vám BANKOMAT ušetril váš produktívny čas a presvedčenie, že realizácia ďalších bankových služieb na Rendezi sa časovo podarí čo najskôr dotiahnuť, aby slúžili v prospech jeho obyvateľov.

SEKERKA Cyril1 komentárov:

  1. Cyril ďakujeme za odhodlanosť, vytrvalosť a určite už prebieha polemika prečo Poštová banka.Je to prvá lastovička. Umiestnenie je vynikajúce

    Majka a Dáška

    OdpovedaťOdstrániť